SOTHYS

Společnost SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používanou v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu vám zaručujeme maximální kvalitu a efektivitu.

Základ produktů Sothys tvoří přírodní látky a syntetickými látkami podporuje účinek přírodních složek.


Specializovaná prodejna kosmetiky Sothys

Velkou část sortimentu kosmetiky Sothys Paris máme skladem, ostatní Vám rádi objednáme.

Prodej mimo pracovní dobu a víkendy lze po domluvě. Prosím formou zprávy na facebooku nebo tel. 725 705 169 a domluvíme se. 

Jestliže potřebujete poradit s výběrem péče pro Vaši pleť, pak mi prosím také napište. Já se Vám ráda ozvu, abychom se domluvili na termínu, kdy se Vám můžeme plně věnovat.

Ceník všech produktů Sothys Paris najdete na

Kosmetické ošetření SOTHYS

Veškerá péče o pleť ( základní, specifická, intenzivní ) je prováděna speciální Digi-Esthétique modeláží - celostní metodou spojující způsob aplikace produktů s masáží, s prvky východních a západních technik, která zvyšuje účinky aplikovaných produktů. Jde o propojení digito - pression orientální techniky, která má původ v shiatsu a západní techniky opírající se o lymfatickou drenáž. Digi-Esthétique je opravdovým odpočinkem pro tělo i mysl, revitalizuje organismus, zlepšuje cirkulaci energie, odstraňuje stres, vyrovnává harmonii těla a duše - a především vylepšuje kvalitu pokožky.

Sezonní kosmetické ošetření

Sothys nabízí speciální sezonní ošetření, které představuje kombinaci nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Jde o koncept chronobiologie pleti, který přesně cílí na její specifické potřeby během různých ročních období. Před nástupem léta si může Vaše pleť "vypít" koktejl vitamínů pro svou revitalizaci. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro ty, které postrádají jas, jsou mdlé a unavené.